7 sierpnia 2013

Rock Water Festival – Serwy 2013. Czyli wodno - rockowe ostre granie nad Serwami.Największy festiwal dobrej muzyki i prawdziwego rockowo - wodnego brzmienia
„ RockWater Festival ” odbył się na plaży gminnej w Serwach nad malowniczym jez. Serwy na terenie gminy Płaska. Ta jakże dynamiczna kolejna dziewiąta już edycja imprezy na, której nie zabrakło mocnych brzmień, ostrego śpiewu i porywającej do tańca muzyki. „RockWater Festival Serwy” bo taka jest pełna nazwa imprezy to nie tylko doskonała okazja, aby posłuchać najlepszych zespołów, ale także jest to jedna z największych imprez w regionie i jest to pierwsza tego typu impreza na świecie dlatego nie jest dziwne, że przyciąga z roku na rok coraz większą ilość fanów w liczbie kilku tysięcy. Podczas drugiego dnia festiwalu wystąpili między innymi: „Mietek Folk”, „Pearl Harbor”, „Phono Faber”, „Janusz Yanina Iwański”, „Orkiestra Dni Naszych” oraz inni. Tradycyjnie trzon stanowili wykonawcy grający wodny rock and roll. Festiwal RockWater jest otwarty na twórczość innych kierunków muzycznych, warunkiem jednak jest utrzymanie związku z wodą i klimatów z nią związanych. „RockWater Festival Serwy” jest niewątpliwie niezwykłym wydarzeniem kulturalnym w naszym regionie z dbałością o każdy szczegół, od znakomitych wykonawców, przez doskonałe brzmienie jednego z najlepszych systemów nagłośnieniowych, a skończywszy na miejscu magicznym i unikalnym, o którym napisany jest ciekawy tekst:
… „ Na słabe nerwy, za śmieszną kwotę, tabletką będą Serwy, popitka to Rockwater”
- słowa i muzyka: Jerzy Kobyliński.
Brzmiące proste słowa piosenki zespołu „Orkiestry Dni Naszych” doskonale uzupełniają ten unikalny festiwal, którego kolejna edycja już za parę miesięcy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz